Привіт!

Ти читаєш цей текст, а одже це означає, що вже зовсім скоро відбудеться - I ступінь освітньої системи "ГРАНІ БАГАТСТВА" з Олексієм Негодою, на який ми тебе дуже чекаємо!

Будь ласка, ознайомся з усією інформацією нижче, та ОБОВ'ЯЗКОВО ЗАПОВНИ "АНКЕТУ-ЗАЯВУ", щоби ми знали, що тобі все зрозуміло! Без анкети ми не можемо зареєструвати тебе на тренінг! 🙄

Організатор даного тренінгу - "ГРАНІ БАГАТСТВА" - РОМАН КАЛІШ, тел.: 050 445 5177. Роман буде з тобою на зв'язку (та особисто) всі 4 дні тренінгу, та допомагатиме у всіх організаційних моментах.

Якщо ти, з якихось причин, запізнюєшся на початок тренінгу, терміново необхідно відволіктися/трапились якісь форс-мажорні ситуації - в першу чергу повідомляй організатора.

БУДЬ ЛАСКА, ПРИКЛАДИ МАКСИМУМ ЗУСИЛЬ, ЩОБ ТРИМАТИСЯ В ЧАСІ ВСІ 4 ДНІ ТРЕНІНГУ!!! БЕЗ ТЕБЕ ТРЕНІНГ НЕ РОЗПОЧНЕТЬСЯ. ТОМУ, ЯКЩО ТИ ЗАПІЗНЮЄШСЯ - УСЯ ГРУПА ЧЕКАТИМЕ ТЕБЕ! ВІДПОВІДНО МИ ЗАКІНЧИМО ЦЕЙ ДЕНЬ З ЗАПІЗНЕННЯМ, І ХТОСЬ МОЖЕ НЕ ВСТИГНУТИ ДОДОМУ ДО ПОЧАТКУ КОМЕНДАНТСЬКОЇ ГОДИНИ!!!


Тренінг стартує в п'ятницю - 06 Жовтня
09:45 - початок тренінгу. До цього моменту ти вже дістався місця проведення, обрав зошит, випив кави і готовий до навчання. З собою можеш взяти хіба улюблену пляшечку для води та напоїв. Усім решта - ми тебе забезпечимо.
☝🏻 Якщо ти легко можеш замерзнути, то візьми з собою щось тепленьке накинути. Тобі може бути прохолодно в нашому приміщені. Важливо, щоб тобі було комфортно. Тоді і вчитися буде приємно.


В понеділок - 09 Жовтня - буде гра/тренінг Cash Flow з Олексієм Негодою, початок о 18:00. Ця гра - як частина тренінгу, і вона йде для тебе у якості подарунку 🎁

Упродовж тренінгу, ти зможеш прийняти рішення чи хочеш долучитись до гри. Проте, ми наполегливо рекомендуємо! Тобі дуже сподобається 😊


Реєстрація з 09:20 до 09:45.
Місце проведення - Луцьк, пр. Волі 54 (вхід з двору). Ресурс Лайф.
https://goo.gl/maps/CY59EyuZLG4YfXfBA